Logo

PRODAVAM REZERVNO TRKALO

Број на оглас: 2337201 | Објавен на: 21.04.2017, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava rezervni trkalo za FIAT 4*98 14-ka
Tell za kontakt 077 904 880 BORCE
DOLNIOT BROJ NE VAZI

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач