Logo

Novo turbo za Ford Peugeot/citroen 1.6 hdi turbina

Број на оглас: 2337284 | Објавен на: 01.02.2017, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 1.6 Hdi citroen peugeot mazda

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: 180 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Nova turbina za 1.6 hdi 80kw site modeli so garancija

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач