Logo

Skii 167cm

Број на оглас: 2337303 | Објавен на: 20.01.2017, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Ispravni odlicni za vozenje

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 slagjan

Потврден огласувач