Logo

Bmw 320d e90 2005 163hp

Број на оглас: 2337308 | Објавен на: 04.02.2017, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 7.700 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo super sostojba..
Stotuku uvezena, plateni se site davacki do registracija.
Smeneti ulje i site filtrii.
071 320 094

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач