Logo

Mlin Melnica 3kw

Број на оглас: 2337322 | Објавен на: 16.03.2017, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Mlin cekicar 3kw.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Saso