Logo

jcb 2004

Број на оглас: 2337338 | Објавен на: 04.01.2017, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


jcb 2004 gusunicat i celen dhe mshelen hitachi 2001 3 ton

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 gazmend