Logo

Nvidia Geforce 7300 Le

Број на оглас: 2337369 | Објавен на: 19.01.2017, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam graficka karta

prakam po kargo

za kontakt pratete poraka

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Lensoman

Потврден огласувач