Logo

Se prodava Daewoo Lanos 1.5

Број на оглас: 2337396 | Објавен на: 28.03.2017, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Daewoo Lanos. Voziloto e na benzin/plin - A test, redovno servisirana, so nov akumulator. Registrirana e do 11.2017, klimata e funkcionalna, ima radio so CD. Odlicni gumi, voziloto e top, pali-vozi.
Informacii na tel 078-324-980

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Lile