Logo

Opel astra 1.7 cdti

Број на оглас: 2337405 | Објавен на: 04.01.2017, 16:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra vo top sostojba kollata e bes mana i poseduva servisna kniska ,isto taka ima servis kompleten vo ch.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Rexhep