Logo

Bmw e46 320d 136ps moze zamena

Број на оглас: 2337428 | Објавен на: 04.02.2017, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 320d 136ps
Klimatronik,webasto,centralno,el prozori,grejaci na sedista,grejaci na retrovizori,reg so zel karton
Moze zamena za seat leon ili pomala so vasa doplata

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 ile