Logo

Audi A6 2.5 TDI S-Line 150KS

Број на оглас: 2337541 | Објавен на: 24.01.2017, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven kompleten servis od oprema poseduva dvozonski klimatronik
bord kompjuter
elektrika na site prozori
centralno zaklucuvanje
greenje na sedista
euro kuka
atest folii na zadni stakla
kolata e vo odlicna sostojba pali vozi.
tel.072 610 418

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Oliver