Logo

Mesalka mesalica za beton

Број на оглас: 2337674 | Објавен на: 22.04.2017, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Mesalka za beton italijanski
PROFESIONALNI mesalici za beton
Dva broja od 300 i 250 litra

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 D

Потврден огласувач