Logo

PLACEVI

Број на оглас: 2337737 | Објавен на: 04.01.2017, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placevi za kuki vo pukovsko do pat 5000m2

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 plac