Logo

Челични конструкции

Број на оглас: 2337866 | Објавен на: 22.10.2017, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Изработка на челични конструкции, изалациони панели и градежна лимарија.
Информации на:
077825846
070511002

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Rade