Logo

Opel astra 1.7cdti sfajcaria

Број на оглас: 2337932 | Објавен на: 04.01.2017, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 11.111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.7 cdti 74 kw uvezena od sfajcaria pred nova godina vo top sostojba ekstra na mk tablli

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Rexho