Logo

6x139.7 r15 dzip 4x4 pajero patrol terrano galloper frontera

Број на оглас: 2338108 | Објавен на: 27.03.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


235/75r15 - 2 komada 1500den
235/70r15 - 2 komada 2000den
235/70r15 - 1 komada 1000den
Gumite se polovni
Cenite se fiksni

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Pajero