Logo

Kratok i Podolg Prestoj za vasite Biznis Partneri

Број на оглас: 2338298 | Објавен на: 23.04.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Цена: 20 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Luksuzni Apartmani vo strog centar za kratki i podolgi prestoi

Огласи од: Lux Apartments

Lux Apartments

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Lux Apartments

Потврден огласувач