Logo

SKII PRODAVAM SKII

Број на оглас: 2338425 | Објавен на: 03.12.2017, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM SKII DONESENI OD SVAJCARIA ROSSIGNOL 2.00 METRA SO STAPOVI BLIZZARD 1.70 CM I SAMO EDNA BLIZZARD 1.80 CM ili zamena za nesto drugo dajte ponudi cena moze i po dogovor.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 OGLASNIK

Потврден огласувач