Logo

Ford Sierra 2.3 dizel

Број на оглас: 2338433 | Објавен на: 05.01.2017, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Sierra

Година: 1986

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 800 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e ispravna, registrirana e cela godina.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Boban