Logo

KREVET SO DUSEK 90X190cm

Број на оглас: 2338660 | Објавен на: 20.04.2017, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM DVA KOMPLETA
DUSECITE MOZE POSEBNO PO 1000 DEN.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 straso

Потврден огласувач