Logo

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24 / 7 NON STOP DOSTAPNI

Број на оглас: 2338700 | Објавен на: 14.09.2017, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT

SLEP SLUZBA


I OTKUP NA VOZILA KUPUVAM

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 trajan

Потврден огласувач