Logo

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24 / 7 NON STOP DOSTAPNI

Број на оглас: 2338703 | Објавен на: 21.09.2017, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


slep sluzba

pomos na pat

vlecna sluzba

otkupuvam kupuvam vozila

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 trajan

Потврден огласувач