Logo

opel vektra moze i zamena

Број на оглас: 2338851 | Објавен на: 22.01.2017, 23:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel vektra 2.0 8 ventili reg do 17 avgist servis komplet napraven mozi i zamena dajte ponuda

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vladimit