Logo

orginalno radio FORD focus mondeo, S-maks , C-maks, kuga

Број на оглас: 2338883 | Објавен на: 10.12.2017, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


orginalno radio FORD (vo kutia)
Pasuva na ovie modeli na Ford
Ford Focus mondeo, S-maks , C-maks, kuga
Od 2006-2011

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 denis

Потврден огласувач