Logo

Opel Calibra (plin), Odlicna hitno cenata ne e fiksna

Број на оглас: 2338901 | Објавен на: 17.01.2017, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Calibra

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 650 € Цената не е фиксна 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel calibra 2.0 8 v motor plinski ured 5 stepen menuvac abs servo airbag centralna brava elektricni stakla shiber krov aluminski bandasi Kolata e vo super sostojba i e pali vozi se prodava hitno megu koe cenata ne e fiksna

 Скопје    Општина: Шуто Оризари

Прати Е-Маил

 Denis

Потврден огласувач