Logo

IPHONE 6S(64GB)TOP ZACUVANI NEVERLOK MOBIL SHOP

Број на оглас: 2338908 | Објавен на: 22.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 6s 64gb

Цена: 460 € Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


IPHONE 6S 64 GB NEVERLOK GOLD/ROZEGOLD STAKLO ZACUVANI

Огласи од: MOBIL SHOP dooel

MOBIL SHOP dooel

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач