Logo

Se prodava A4 2.5 TDI

Број на оглас: 2339028 | Објавен на: 06.01.2017, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ehtra kola so full oprema klimatronik ispraven el stakla abs al bandazi odlicen motor mozna zamena za pomalo vozilo

 Валандово

Прати Е-Маил

 Kire