Logo

imam 10 novi snowboard moze zamena za kola

Број на оглас: 2339148 | Објавен на: 12.02.2017, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Вид на оглас: Се продава


10 novi snowdoard so markeri moze zamena za kola ili telefon
HEAD: GENERics
cena 200za cash

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 VUKI