Logo

Се продава нов стан

Број на оглас: 2339203 | Објавен на: 23.11.2017, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 91 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 585 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан од 91 м2 во нова зграда, празен и невселен до сега, во цената е вклучено и дополнително инсталирано парно и клима
за повеќе инфо на тел 070/239-313 071/299-680

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Gjorge

Потврден огласувач