Logo

Se prodava kamera Canon EOS 5000

Број на оглас: 2339303 | Објавен на: 06.01.2017, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Вид на оглас: Се продава


CENA PO DOGOVOR
Poveke informacii na 078878017

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 emil