Logo

Samsung Galaxy Xcover 2

Број на оглас: 2339319 | Објавен на: 13.03.2017, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy XCover 2

Цена: 50 € Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy Xcover 2

Telefonot raboti se bez eden problem i dobro e sucuvan

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Ardian