Logo

opel corsa 1.0 1999

Број на оглас: 2339331 | Објавен на: 19.01.2017, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.300 € Цената не е фиксна 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opelot e vo odlicna sostojba servo 4 zimski gumi reg do 09.01.2018 napraen servis sega sve ule filter shfeqici antifriz bez zameni cena e fixna

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 vullnet

Потврден огласувач