Logo

Gumi BRIGDESTONE 195/60/16 M+S

Број на оглас: 2339427 | Објавен на: 19.08.2017, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se vo odlicna sostojba ne se lepani sara 5 mm godina 2010

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач