Logo

Profavam golf4 116ks

Број на оглас: 2339521 | Објавен на: 06.01.2017, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodabam golf4 2001 godina 116ks registriran do 05.07.2017 so napraven kompleten servis,nov akomulator i dve novi zimski gumi.vo dobra odrzana sostojba e.za povece info javetese na tel br 071461736

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Boban