Logo

Se prodava traktor massey 165

Број на оглас: 2339536 | Објавен на: 18.01.2017, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.550 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Moze da se vide i proba sekoj den poveke inf na tel Zivko 070567387

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач