Logo

Dzip Mitcubusi pajero

Број на оглас: 2339753 | Објавен на: 10.01.2017, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dzip mitcubusi pajero vo odlicna sostojba

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Goran