Logo

Prodavam Freza

Број на оглас: 2339755 | Објавен на: 22.01.2017, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Freza MIO standard 300 tomos mnogu malku koristena socuvana e kako nova.
078440233

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Toni