Logo

Утоварач MASSEY FERGUSON 42KS

Број на оглас: 2339769 | Објавен на: 23.02.2017, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Утоварач скипче MASSEY FERGUSON 42KS со три клипа.
Може само корпата посебно.
Може замена за трактор

 Битола    Општина: Могила

Прати Е-Маил

 Orde

Потврден огласувач