Logo

Prodavam Lancia Delta

Број на оглас: 2339800 | Објавен на: 07.01.2017, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Delta

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam lancia delta plin-benzin so ates istecena registracija oveke informacii na tel:078-305-898 ili 071-364-321

 Валандово

Прати Е-Маил

 Mitko