Logo

Se prodava ford fiesta

Број на оглас: 2339925 | Објавен на: 07.01.2017, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Цена: 650 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava i zamenuva ford fiesta so zetec motor 1.25 2000god ful oprema na bg tabli registrirana do oktomvri mn dobro socuvana moze zamena za druga kola apteka

 Валандово

Прати Е-Маил

 Aleksandar