Logo

ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД КОРПУСЕН МЕБЕЛ ПО МЕРКА

Број на оглас: 2339941 | Објавен на: 20.03.2017, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД КОРПУСЕН МЕБЕЛ ПО МЕРКА ПО ПОВОЛНИ ЦЕНИ.
ЗА ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ НА 075356952 ИЛИ 079210979 ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач