Logo

FORD FIESTA 1.8 DIZEL 94g

Број на оглас: 2339947 | Објавен на: 20.04.2017, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Fiesta 1.8 dizel vo odlicna sostojba mnogu ekonomicna, registrirana cela godina - NOVI GUMI
-MNOGU MALA POTROSUVACKA
KOLATA MOZETE DA JA PROVERITE KADE SAKATE MOTOROT RABOTI KAKO SAT.
kontakt SEMIR 072618001

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Patriot

Потврден огласувач