Logo

Prodavam seno i molzacka

Број на оглас: 2340139 | Објавен на: 22.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


продавам околу 15тони сено собирано за свои потреби 5ден=кг и молзачка за крави 330еур

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Blazo Mishovksi