Logo

Takara BT RDU 1540 Radio

Број на оглас: 2340189 | Објавен на: 07.01.2017, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 € 35 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Takara BT RDU 1540
4x45
Sd Card
Aux
Usb
Bluetooth
Made in France Norauto

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Nenad Gerche

Потврден огласувач