Logo

Norauto NS-212 MP3 RADIO MADE IN FRANCE GERMANY

Број на оглас: 2340199 | Објавен на: 08.04.2017, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Norauto NS-212
4X45W
AUX
SDCARD
CD,MP3
FM
USB
MADE IN FRANCE
Nameneti za Germanski pazar
KOLICINITE SE OGRANICENI !!!!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Nenad Gerche

Потврден огласувач