Logo

Sony CDX GT570UI MP3 RADIO

Број на оглас: 2340202 | Објавен на: 07.01.2017, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 € 70 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Sony CDX GT570UI
AUX
USB
SDCARD
BLUETOOTH
MP3,CD
Za Germanski pazar !!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Nenad Gerche

Потврден огласувач