Logo

Opel astra

Број на оглас: 2340205 | Објавен на: 07.01.2017, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Регистрација: Македонска

Цена: 1.900 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.8 benzin registrirana top kolla za poveke inf javettsee na br 076570974

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Florim