Logo

komplet odelo za skijanje

Број на оглас: 2340216 | Објавен на: 19.01.2017, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Вид на оглас: Се продава


se prodava novo nekoristeno odelo za skijanje zensko so broj L/XL

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач