Logo

AEG LB 4713 BT Stereo Bluetooth

Број на оглас: 2340235 | Објавен на: 07.01.2018, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


AEG LB 4713 BT Stereo Bluetooth
50W
AUX OUT
Made in Germany

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Gerche