Logo

60 m2 DVOSOBEN pazarce TAFTALIGE - 55999

Број на оглас: 2340367 | Објавен на: 19.03.2017, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60

Греење: Централно

Спрат: 3

Цена: 55.999 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ДВОСОБЕН СТАН НА ПАЗАРЧЕ ТАФТАЛИЏЕ
НА 3 од 3 ката, без лифт .
ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА НА 2 МИНУТИ ОД СИТИ МОЛ .ЗГРАДАТА Е НА 3 СПРАТА. ГЛЕДА НА ИСТОК И ЈУГ, РЕНОВИРАН Е.
во супер состојба е станот.

нето површина = 55,68 м2
лоѓија = 4
балкон = 4,63
подрум = 9
--------------------------------------
вкупно = 60,80 м2


ЦЕНА 56 000 ЕВРА.

Огласи од: Vasko

Vasko

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач